Sertifitseeritud imago suhteterapeut ja koolitaja, superviisor
Holistiline terapeut
Paariteraapia ja individuaalteraapia

Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada rahuldustpakkuvat elu, kus on omal kohal nii sisemine rahu kui ka armastus enda ja teiste suunas. Kui seda pole, siis otsitakse seda miskit maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Sageli jääb see miski ikka tabamatuks. Minu kogemuse järgi on asjad palju lihtsamad- rahulolu toob see, kui tunned ennast, tead, kes sa täna oled ja kuhu soovid liikuda.

Individuaalsed seansid sobivad hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, selguse loomiseks, inimesena kasvamiseks jms. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Usun, et meie suhete kvaliteet määrab meie elu kvaliteedi. Mitte kunagi ei ole hilja teha samme, et tuua muutusi enda jaoks olulistesse suhetesse. Minu kogemus on, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.

Ise olen juba enam kui kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele vahvale poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud.

Olete südamest oodatud 🌟!

Kontakt
karistaran@gmail.com; +3725126091; www.karisross.ee

Karis Ross