Olen juba väiksest peale teadnud, et maailm on rohkem kui see pealispind mida me oma silmaga füüsilisel kujul näeme. Aga teekond kogemusliku teadmiseni on ilmunud minu ette ikka sammudena tasa ja targu. 

Viimased 5 aastat pühendasin ennast holistilise regressiooniterapeudi õpingutele – see teekond on õpetanud mind nägema sügavuti inimese sisse ja mõistma inimest läbi tema lugude, lugude tähtsust inimese meele jaoks ja toetama inimest tema muutumise teel. 

Tänaseks olen ma jõudnud kogemusliku mõistmiseni, et maailm on meie peegel, me oleme oma maailma algus-, kesk- ja lõpp-punkt. Maailm toimib nii hoolimata sellest kas me seda mõistame või mitte, meie energeetiline impulss kiirgab meist välja sõltumata meie teadlikkusest energeetiliste protsesside kohta. 

Et maailm meie ümber muutuks on vaja meil muuta oma nägemust iseendast. Me oleme kõik, kuid selle aktsepteerimine meie mõistuse jaoks ei ole nii lihtne. Oma hingeni jõuame aktsepteerides kõik selle endas mida me tunnistada ei soovi, tähelegi ei oska enda juures panna, kardame või tahame näidata selleks, et teisi valikuid ei tundu olevat. 

Ma soovin, et igaühe maailm oleks homme ilusam kui ta on täna. Kutsun sind endaga kaasa teekonnale iseendasse, et saaksid tugevdada oma sisemist tasakaalu läbi iseenda parema tundmaõppimise. Loome koos tugevama ühenduse südamega, selgitan meele jaoks lahti selle, mis igapäevaselt tasakaalust välja viib ning tegeleme praktiliselt oma varju külgede tasakaalustamisega, et meie kohaloluvõime saaks tugevneda ja märkaksime lihtsamalt seda, millel ennast mõjutada laseme.

Armastusega ja sinu teekonda õnnistades!

Tiina Kruusimägi