Mina olen Merliis. Olen holistiline terapeut, nõustaja, naine, ema. Minu südameasjaks on aidata inimestel leida oma tõeline olemus, rahulikkuse kese, elujõud ja julgus elada just seda elu, mida hing ja süda ihkavad. Mulle meeldib näha inimesi arenemas, neid  inspireerida ja  toetada muutuste tegemisel, kasvõi väikeste, et nende elu saaks olla just selline nagu nad alati unistanud ja soovinud on.

Alustasin endast ja püüdlesin elus edasi, kogesin ja õppisin Elu, kuni jõudsin sügava tundmuseni, et teiste aitamiseks on vaja eelkõige mõista ennast, armastamiseks on vaja armastada ennast, uskumiseks on vaja uskuda endasse, õnne kogemiseks on vaja endale õnne lubada ja rahulolu saavutamiseks tunda end iseendaga rahulolevana. Seetõttu tean, et oma klientide parimaks mõistmiseks ja aitamiseks ei piisa vaid haridusest. Iseenda sügavuti tunnetamine ja mõistmine aitab tõeliselt näha ka teisi inimesi enda ümber. Mina leian oma inpiratsiooni ja sisemist rahu meditatsioonist, joogast, kohaloleku ja naiselikkuse praktikast, mandala tantsust, suhetest enda ümber, ühendusest loodusega ning elust enesest. Teadlik ellusuhtumine, kohalolek igas hetkes ja enda sisemaailma eest hoolitsemine on tekitanud minus sügava inimese tunnetuse ja suurepärase koostöö oma intuitsiooniga. See sisemine tunnetus aitab mul mõista, mida klient tõeliselt vajab ja näha kuidas küsimust lahendada.

Naiselikkuse teekonnal olen olnud teadlikult 13 aastat ning ka enne seda on elu pakkunud puudutavaid õppetunde, et mõista paremini naise teekonda, iseend ja suhteid. Minu suureks kutsumuseks on naistele nende teekonnal ruumi hoidmine, naiste ringide hoidmine, naiste praktikate läbiviimine ja sündmuste korraldamine. Oma teekonnal olen õppinud tundma naiselikkuse tagamaid, uurinud seksuaalsus, tantrat ja naise väge ning kõige selle kooskõla paarisuhtega.

Merliisi tegemiste kohta saad veel lugeda: www.sunara.ee või Sunara Fb lehel

Merliis Sulg