Mulle meeldib kui inimesed on oma suhtluses läbipaistvad ja siirad, kui asjad, mida kasutan on läbimõeldud disainiga, kvaliteetsed ja ümbritseva suhtes lugupidavalt loodud. Armastan sündmusi ja lahendusi, kus on tunda, et tarbijaga on arvestatud, tema vajadusi on võetud arvesse ja see on looja jaoks olnud oluline.

Olen leidnud, et minu jaoks on elu kõige harmoonilisem kui olen valmis selleks, et iga hetk võib tulla keegi ja mu senist maailmapilti raputada – olen tohutult uudishimulik ja armastav. Hoolimata sellest, et kõige kiuste pidevalt kõikjale viis minutit hilinen, pean siiski väga lugu inimeste ajast ja suhtun sellesse alati lugupidavalt. Nii siis kohtusin ma Üks Majaga – pooleldi täiuslikult valmis, teine pool pidevas loomises ja muutumises – suure rõõmuga aitan kõiki maja praktikuid nende kuvandi loomise ja sellega toimetamisega Üks Maja sotsiaalmeedias ja kodulehel. Vajadusel kohendan pilte, sätin tekste, aitan välja mõelda sisu ja kujundan mõlemale poolele meeldiva visuaali, et sündmuste info jääks silma ja jõuaks nendeni, keda see kõnetada võiks. Üks Maja on väike osa minu suuremast elurütmist, olen kirglik looduses uitaja, meres ujuja, sukelduja, armastan liikumist. Töötan veel produktsiooni valdkonnas vabakutselise casting manageri ja projektijuhina. Olen justkui kõigi jaoks olemas, aga vajan alati ka enda ruumi.

Mis puudutab tööd, on igale vestlusele, sõnumile jne oma aeg ja meedium. Kui Sa toimetad majas, siis oleksin tänulik kui suhtled minuga oma sündmuse teemadel e-maili teel. Nii suudan ma tihedas inforägastikus Su asju õigel ajal märgata. Olen rõõmus kui õnnestub ka inimese endaga päriselt tutvuda, veel parem, tema praktikat kogeda, nii on kergem teda siia keskkonda ka luua. Kiireloomulisi asju või nõu küsida võib messengeris. Palun tee teadlikult vahet, kumb on kumb ja anna mulle kindlasti järgmise päeva jagu aega su palvele vastata. Kui olen midagi lubanud ja unustanud – tuleta julgesti meelde! Seda tuleb ette 🙂

Minuga saab ühendust marii@yksmaja.ee või 53333114.
Eluolu ja toimetusi kajastan ka IG @mariijoala

Marii Joala