Osho aktiivsed meditatsioonid tõi elu minu teele mõned aastad tagasi, kui oli aeg hakata vaatama sügavamalt enda sisemaailma ja leida ühendus iseendaga. Elus ei ole juhuseid ja kõik jõuab meieni kui oleme valmis, eksistents hoiab ja kannab meid igal hetkel.
Minu elus oli sel ajal nii palju rahuolematust, rööprähklemist ja allasurutud emotsioone, mida ma teadmatusest siis ei mõistnud. Täna ma oskan neid hetki ja tundeid aina rohkem ja rohkem vaadelda ning nendega mitte samastuda. Me ei saa ise arugi kui palju aega me elame iga päev meenutades minevikku ja muretseme tuleviku pärast. Elu toimub aga siin ja praegu, just nüüd ning kui ma selles hetkes kohal ei ole, siis ma tegelikult ei elagi. Me kõik otsime vastuseid väljapoolt, kuid tegelikult on kogu teadmine meie endi sees olemas. Nähes kui palju on meditatsioonid muutnud minu elu, mõistsin, et need praktikad on miski, mis on meie tänapäeva inimesele nii vajalikud ja samas tööriist, et jõuda vaikuse ja rahuni. Meditatsioon algab sealt, kus mõte teeb pausi ja jõudes vaikusesse kohtume me iseendaga. Minuni on jõudnud ka arusaam sellest, et juhendada teisi peaksime me kõigepealt kogema ja leidma iseennast ning saama teadlikuks.
Me kõik oleme üks tervik, olles ühenduses iseendaga, saame me elada tervislikku elu, mõistes rohkem väljaspool toimuvat ning käia oma hinge teed. Minu kasvamine on kulgenud läbi erinevate praktikate, rännakute, olen õppinud homöopaatiat ja läbinud Methodraie teadliku looja kursuse. Minu elu üks parima ja elumuutev otsus on olnud osaleda Eesti Meditatsioonikoolis, õppides aasta Osho aktiivsete meditatsioonide juhendajaks. Elu on üks imeline teekond, usalda seda ja luba sellel õide puhkeda.

Kirsti Rodendau