Olen Hingelaulurännaku looja, heliterapeut, loodusterapeut, performance kunstnik ja laulja. Õppimas kehapsühhoterapeudiks.

Muusika, laulmine ja trumm on olnud minu tervendajateks. Kui ma laulan, siis astun ise justkui kõrvale ja luban helil läbi enese voolata, usaldades ja taotledes alati kõrgeimat hüvangut kõigile. Helidega olen toimetanud alates 2017 aastast ning tänaseks olen jaganud oma häält ning laulnud koos tuhandete inimestega. Minu missioon on inspireerida inimesi avastama oma unikaalsust läbi hääle, helide ja koosloomise.


Läbi muusika saab kogeda kõikvõimalikust, rännakul kui sead taotluse, heidad pikali, sulged silmad ja lõdvestud, lubades ennast helide ja trummi rütmi rüppe. Selles ruumis kaob aja tähendus ning saad kogeda muutunud teadvuseseisundit. See on ka väga turvaline viis end avastada ning ühenduda oma siseilmaga, tasakaalustuda, selgineda ning luua melerahu.

Toetan kaasteeliste teekonda läbi helide ning hääle avamise. 5 aastat tagasi tegin otsuse oma häält avada, enne seda ei laulnud ma kellegi ees, see oli väga suur hirm minu jaoks ja tugevad blokeeringud olid ees. Kogesin oma elus aga väga transformatiivset taassünni kogemust ning mõistsin, et aeg on hakata elama ja oma unistusi elustama. Seega tuletan ikka meelde, et loomine algab otsusest. Mina otsustasin, et hakkan looma ja oma häält arendama ning elu tõi minuni heliteraapia, šamaanitrummi, joigumise, intuitiivse ja tervendava hääle kasutamise oskuse. Olen siin, et toetada sind läbi kingituste ja annete mida on mulle antud jagamiseks.

Oled oodatud heli ja hääle väge avastama! 

Ilona tegemistel saad silma peal hoida Sowilo Symbiosis Fb lehel või emailil: sowilosymbiosis@gmail.com

Ilona Maria Sowílo