Vestlusõhtu- mõtterännak “Narratiivid menstruaalteemadel”

E 18. märts kell 18- 20.30
Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn.
Loeng ja raamatu “Kuukiik” autor Kristina Ude
Ruumi hoiab ja modereerib Kristina Paškevicius
Osalus 20€ (kuni 19a tasuta)
Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com
Palun registreeru ka juhul, kui oled tasuta osaleja, siis saame Sinuga arvestada, kuna ruumi mahub kindel arv inimesi.

Oodatud on nii naised kui mehed, neiud ja noormehed.
“Kuukiik” on Eesti esimene menstruatsioonile pühendatud raamat! See on mütopoeetiline sõna- ja pildirännak, mille eesmärk on pakkuda uusi suundi ja mõtteid sellest, kuidas me naisi ja nende tsüklilisust mõistame ja mõtestame.
Teemadeks
🌙 Looduse dialoog kehaga
🌙 Räägimata naiste ajalugu
🌙 Naise anatoomia ja veretsükli faasid
🌙 Naise aju
🌙 Kuidas tsüklisümfooniat toetada
Koha peal saab osta raamatut “Kuukiik” autori pühenduse ja soodushinnaga.
Kristina Ude on töötanud 15 aastat eesti keele ja kirjanduse õpetajana ning huvitava mõõtme tema kogemusele annab see, et ta on õpetanud eelkoolist kuni magistriastmeni välja ning viimased 9 aastat on ta koolmeistri ametit pidanud välismaal. Kõik see kokku on võimaldanud tal näha haridussüsteemi erilise sügavusega ning andnud võimaluse tunnetada eesti keele nüansse väga erinevatel tasanditel. Kristinat on õpetajana alati rohkem köitnud need teemad, mis õppekavast välja jäävad – lapse aju areng, holistilne vaade, mis ühendab keha ja vaimu, mikrobioomi imeline elu, emotsionaalne intelligentsus, somaatilised tarkused ja loovus-loovus-loovus oma tuhande näoga.
Hingelt on ta nomaad – igal vabal võimalusel veedab ta aega kõrbete või džunglite sügavuses ning tema süda heliseb, kui ta kogeb enda ümber maailma eri rahvaste vibratsioone ning mõistab seeläbi vägevamalt inimeseks olemise saladusi.
https://kuukiik.eu/
Kristina Paškevicius on loodusterapeut, seksuaalnõustajaja ja naiste jõustamise teemadega tegelenud läbi tantsu, saunarituaalide, retriitide, massaažide ja erinevate töötubade korraldamisega.
https://elutants.ee/

Läbiviijad: Kristina Paškevicius

Registreerumine

Osaluspanus: 20€

See sündmus on juba ära toimunud 18.03.2024 - Leia uus