Kutsume kokku ühisesse laulu-ning pilliringi, et üheskoos asuda 12 korda toimuvale kohtumisele.

Sellel ringil saab olema kindel osaliste arv – kohti on viieteistkümnele.

Mida oodata: rändame helides, laulame ja õpime ära hulga laule, millele loome meie ringile sobivad seaded. Lisaks laulmisele ja häälele, arendame rütmikat ning võtame laulda ka neid lugusid, mida Sina endaga kaasa tood. Lauluringi kursuse lõppedes oleme omandanud uue koosloomise kogemuse ning võime igas hetkes ning ringis seda kogemust jagada. Soovime, et ringis oleksid erinevate hääleulatuste ja pilli oskustega isiksused.

Kasuks tuleb: usk iseendasse, viisi pidamine, huvi mõne instrumendi vastu või instrumendi valdamine, soov panustada ja ka esineda : ) Soovime, et sul oleks kõrva enese ja teiste jälgimiseks ning suu ja keha enese väljendamiseks.

Repertuaaris on hääleharjutused, maailmamuusika ja põlisrahvaste laulud, Rändaja laulud, improvisatsioon. Lauluringi võta kaasa avatud meel, oma instrument, maraca, kui on siis oma laul ning vihik märkmete tegemiseks.

Lauluring saab toimuma igal neljapäeval algusega kell 18.30, kestvus u 2h. Esimene kohtumine 22.september.

Palun anna oma osalusest ASAP teada registreerudes siin lehel ja kindlasti kirjelda
 lühidalt oma osalussoovi – kas ja kuis oled laulmisega varem tegelenud 
- kas sa valdad või oled huvitatud mõne instrumendi õppimisest? 
Kui sul on veel oskusi või erivõimeid millega saad panustada siis anna julgelt teada 🙂

Soovime et grupp saaks ruttu kokku ja saame osalejatele esimesel võimalusel lisainfo saata.

Indrek Tammoja – kitarrist, laulja ning laululooja kelle helikeelt iseloomustavad pehmed vibratsioonid ja loodusest ning inimese eluteekonnast inspireeritud emakeelsed palad. Indrek täiendab end praegu Muusikateraapia erialal Eesti Muusika ja Teatriakadeemias.

Martin-Ott Sülla – perkussionist ja beatboxi meister, kellel on lahtised käed ja inspireeriv pehme olemus. Ott hoiab rütmi erinavatel sündmustel ekstaatilistest tantsudest kuni helirännakuteni.    

Margus Kokk – bassimängija kes toob ruumi mahedat ja pehmet heli ni oma olemuse kui pilliga. Osalenud aastaid koosloome ringides ja Rändaja bändikoosseisus.

Kuulamiseks ja äratundmiseks mõned helinäited, mis ringbändis võiksid kõlada:

 

Julge osalemiseni ja lauludeni!

Lisainfo: info@randaja.com või 5088665

Läbiviijad: Indrek Tammoja, Martin-Ott Sülla, Markus Kokk

Registreerumine on lõppenud - Leia uus