Oled viimasel ajal märganud kuidas hingamise praktikad on muutunud aina populaarsemaks? See ei ole ilma asjata.

See siin on vabastav hingamine, ehk täpsemalt FBR (Facilitated Breath Repaterning) teadlikult ühendatud hingamine. Kasutame vabastaval hingamisel hingamist avavat ja avardavat lähenemist. See on intensiivne füüsiline ja emotsionaalne töö iseendaga ning potentsiaalselt võimas siserännak ja teekond emotsionaalsesse (ja ka psühholoogilisse) tervenemisse.

Hingamistöö on efektiivsemaid viise kuidas vabaneda: stressist, depressioonist, ärevusest, allasurutud emotsioonidest, hirmudest, vihast, muretsemisest, elu jooksul tekkinud traumadest, liigmõtetest, halbadest mõttemustritest, alateadlikest uskumustest, jne.

Hingamistöö on lihtne kuid kiire ja efektiivne viis muutmaks oma elu paremuse poole. See avab rohkem meie südant, loob kohalolu, rõõmu, kergust ja rahu tunnet. See taastab ühendust intuitsiooniga, avab loomingulisust ning parandab üleüldist rahulolu tunnet. See täidab meid energiaga ja teotahtega.

Hingamistöö on kui restart meie kehale, meelele ja vaimule. See on tugev närvisüsteemi aktiveeriv ja teadvuse seisundit muutev praktika. Närvisüsteemi aktiveerimine selliselt hakkab looma seesmist tasakaalu: liigse stressi, pinge ja emotsioonide väljalaskmisega.

Kõlab uskumatult eks?
Mis on parem teadmine kui ise enda kogemus?

Mis selle 2 tunni jooksul toimub?
Alguses ajame juttu ja räägime hingamisest, emotsioonidest või närvisüsteemist. Tutvustan hingamise praktikat ja kuidas see toimib.
Samuti räägime ka sellest kuidas kogu protsess kulgeb ja mida sellest oodata võib.
Siis sukeldume hingamisrännakusse.
Lõpus on võimalik jagada oma kogemust – vabatahtlik 😉

– Liitumine registreerimisega.
– Kõik praktilise info saadame sulle registreerumisel.
– Sessile on piiratud arv kohti.

Kui tunned väiksematki seesmist soovi või impulssi tulla siis usalda oma sisetunnet ja tule osalema – su keha teab, mis on Sulle hea 😉
Kraba sõber kaasa, kirjuta ja tule muutma oma elu!

Läbiviijad: Raimond Feil

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

Vajalik ettemaks - lisainfo saadetakse registreerumisel

See sündmus on juba ära toimunud 13.11.2022 - Leia uus