Trummirännakut viib läbi Ilona Maria Sowílo, kes hoiab turvalist ruumi, kus šamaanitrummi toel saab rännata enese sisemaastikel. Rännaku unikaalsus seisneb häälega loodud helides, joigumises ning metsahelides, mis kõik sünnivad kohapeal ühises väljas. Samuti saavad kõik osalejad ka trummi vibratsiooni massaaži. All poolt leiad ka tutvustavad salvestused.

Rännakul seame oma taotlused, lõdvestume ning heidame pikali sulgedes silmad, et kogeda vahetult helide mõju. Märgates oma hingamist ning keskendudes helidele, saab meel rahuneda, keha tasakaalustuda ja lõõgastuda. Trummirütm mõjub raku tasandil harmoniseerivalt ning teadvusseisundit muutvalt. Helide vibratsioon häälestab ajulained teeta sagedusele, selles seisundis on rändajal aega tunnetamisele, lõõgastumisele, tervenemisele, visualiseerimisele, teadvuse avardumisele.

💎Ilona Maria Sowílo endast:
Olen Hingelaulurännaku looja, helirändur, loodusterapeut, performance kunstnik ja laulja. Õppimas kehapsühhoterapeudiks.
Muusika, laulmine ja trumm on olnud minu tervendajateks. Kui ma laulan, siis astun ise justkui kõrvale ja luban helil läbi enese voolata, usaldades ja taotledes alati kõrgeimat hüvangut kõigile. Helidega olen toimetanud alates 2017 aastast ning tänaseks olen jaganud oma häält ning laulnud koos tuhandete inimestega. Minu missioon on inspireerida inimesi avastama oma unikaalsust läbi hääle, helide ja koosloomise.

Tutvustavaid helirännaku salvestusi saad kuulata siit:

https://soundcloud.com/…/introduction-to-the-sound-journey

Kohtume 31 oktoober Üks Majas.
Rännakule on 12 kohta, registreerimine tagab sulle koha.
Kirjuta email -sowilosymbiosis@gmail.com või helista 5527588.
Trummirännak algab kell 19:00. Ole vähemalt 10 minutit enne algust kohal.
Trummirännaku osalustasu on 20 eurot.

Kui tunned, et vajad üks ühele toetust, siis on võimalus ka trummirännaku eraseansi aeg kokku leppida, seljuhul saame keskenduda sinule olulisele teemale.

Peatse kohtumiseni armas hing!

Ilona Maria
5527588

Läbiviijad: Ilona Maria Sowilo

Registreerumine

Osaluspanus: 20€

See sündmus on juba ära toimunud 31.10.2023 - Leia uus