Kutsun sind Kosmilisele tantsurännakule. See on rännak iseendasse, unustades kõik välise, lubades minna endal täielikus kohalolus  enda sisekosmosesse retkele.

Lubame kehadel vabalt tunda ja voolata läbi ajast ja ruumist, helilainetes ja rütmis.

Nii sügavad avardumised on toimunud just läbi tantsu, sest tantsimisel ja üldse muusika kogemisel kogu oma kehaga, võib ligi pääseda enda allasurutud emotsioonidele, mälestustele, tunnetele ja läbi tantsu, see vabastada.

Mõned lood võivad nii sügavalt puudutada. Kõik oleneb sellest kui kaugele sa lased endal sellel rännakul minna 😊

Kõige tähtsam – Jäta ukse taha kõik ootused ja luba elul ennast üllatada, sest nii lubad kogemusel üles kerkida, mis on sinu kõige kõrgemaks hüvanguks.

Lase muusikal ja helidel voolata ning tõsta oma teadlikkust tantsu, kogemise ja tunnetamise kaudu kõrgematele sagedustele.

💎Artjom |  Art I Am – on tantsu- ja meditatsiooni muusika DJ ja muusikaprodutsent, heliterapeut, energiatervendaja. Ta loob ka “string art” stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjom on olnud heliteraapia teekonnal üle 4 aasta ning viinud läbi suuri ja väikseid grupi- ja individuaalrännakuid. Ta  loob muusikat ja kunsti, et tuua rohkem inimesi looma südamest, näha kunsti kõiges, läbi mille toimub nihe eneseteadvuses.
Kogu muusika on loodud südamest ja taotlusega, et suunata, tuua meid lähemale, ühtlustada ja ühenduda enda päris olemusega.

“Mina isiklikult usun, et kuulaja ei kuule mitte ainult helisid, vaid tunnetab ka sagedusi ja seda, mida kunstnik loomisprotsessis välja kiirgab, sest kõik on vibratsioon ja sagedus. Ehk siis inimene ei kuula muusikat ja helisid ainult kõrvadega, vaid tundega ja kehaga.”

Muusika ja helid on võimsad tööriistad, mille kaudu võib minna sügavamatele rännakutele iseendasse. nagu öeldakse “music is medicine”

Muusika, mida Art I Am esitab ja produtseerib, on väga lai spekter downtempost, psybass, psychilli, ambient, tribal, house,  meditatiivsest ja kõigest sellest, mis toidab hinge ja taasühendab südamega.

Ma soovin jagada neid helisid ja puudutada inimeste südameid ja hinge. Minu teekond/missioon on tõsta kollektiivset sagedust läbi muusika ja kunsti, mis on loodud südameruumist

Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit: https://lnk.bio/artiam

PS. tule 15 minutit varem kohale, et ennast mõnusalt sisse seada ja häälestuda, siis saame üheskoos kosmoselaeva peale minna.

Kuna kohtade arv on piiratud, siis oma osaluse soovist anna teada registreerudes.

Luba endale midagi uut!
🌌Kosmiliste kogemusteni !✨

Läbiviijad: Artjom Kostjuk

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 28.01.2023 - Leia uus