Somaatiline tähendab selle tunni puhul kehatunnetusest lähtuvat – kuulame ja lähtume enda kehasignaalidest. Selles joogatunnis võtame endale aja, et PÄRISELT märgata ja tähele panna enda keha liikumist.

Ainult meil on privileeg näha ja tunda iseennast enda kehas – kuidas seda tõlgendada? Just seda saadki teada!

Selles joogatunnis tunnetame erinevate liikumiste mõju kehale – selleks, et uurida kuidas ja miks erinevad kehapraktika põhimõtted toimivad. Ma olen inimene, kes usub, et liikumine teeb imesid, ja mitte keegi ei saa liikuda meie eest.

Ma pooldan väga mitmekülgset liikumist, sest meie ajule meeldib uudsus ja juba puhtalt aju tasandil tahame me teada/proovida uusi asju. Seega, et tunda ennast täiesti elusana, peame õppima. Kui elu, liikumine, töö või armastus muutub liiga ennustatavaks ning tundub nagu poleks midagi õppida, siis muutume rahutuks. Mis paneb sind tundma ELUSANA?

Liikumine hoiab meid AVATUNA, elust huvitatuna, kohanemisvõimelisena, energilisena ja vastupidavana, sest läbi liikumise hoiame end tasakaalus oma elujõuga ehk vitaalsusega.

Somaatilises joogatunnis ole valmis liigutama oma keha nii, nagu kunagi varem pole seda teinud. Jagan enda kogemusi, mida on hea kasutada valu/vigastuse või piiratud liikumisevõimaluse puhul või lihtsalt hea tujuga.

 

Läbiviijad: Sirli Viirg

Registreerumine

Osaluspanus: 15€

See sündmus on juba ära toimunud 16.04.2023 - Leia uus