Kutsume Sind kakaorituaalile, kus šamanistlik trummirännak on ühendatud Tiibeti helikausside ja gongihelidega.

Me häälestame ennast rännakuks toorkakaoga, mis viib meid sügavamale südamesse ja iseendasse. Teeme taotluse ja küsime juhatust inspiratsioonikaartidelt. Seejärel läheme hoitud šamaanitrummi rännakule, kus kogume oma energia kokku, loome ühenduse iseenda sügavama tarkusega ja vaatame, kuidas me näeme oma sisemist potentsiaali avalduvat. Seejärel sukeldume helimaailma ning lõõgastume helikausside ja gongiga kohapeal kokkusegatud helidesse.

Mis on tseremoniaalne toorkakao?

Tseremoniaalne toorkakao sisaldab teobromiini ja tekitab kehas heaolutunde. Kakao avab südant ja kiirendab vereringlust, mis omakorda suurendab keskendumisvõimet ja aitab laskuda sügavamale meditatsiooni ning saavutada teiste inimestega parema ühenduse.

Mida on hea teada enne rituaali?

Enne rituaali ole söömata vähemalt kaks tundi või söö kergemat toitu, sest nii saab kakao paremini mõjuda. Joo palju vett või taimeteed ja võta kaasa oma veepudel. Kui Sul on südameprobleeme või tarvitad antidepressante, siis pea meiega eelnevalt nõu. 

Tule natuke varem kohale, et saaksid aja maha võtta ja häälestuda. Pane selga mugavad riided, kõik muu vajalik on kohapeal olemas.
Kui soovid lisainfot, siis kirjuta loovkaaren@gmail.com.

Põneva kohtumiseni ühenduses!

Karen ja Ermo

Läbiviijad: Karen Kuldnokk, Ermo Kattago

Registreerumine

Osaluspanus: 35€