Hea kehastuja,
aeg on taas juhatada enda keha läbi pööripäeva energiaväravate!

Olgugi, et veel mõnda aega on vähem valgust, siis oleme looduse rütmis sammhaaval liikumas valguse suunas.

Nagu me teame, on kehad osa loodusest, seega tulevane üleminek mõjutab ka meie elu kehades. Pööripäev on aeg, millal kõik on tundlikum. See on hea hetk tähistamiseks ning liikumiseks pühas ruumis kantud taotlustest ja palvetest. Hea on võtta aega energia teadlikuks suunamiseks endas nendesse kohtadesse, mis on muutumises või vajavad seda.

Püha ruum saab loodud tseremoniaalse kakao, 54 päikesetervituse (ehk liikuva meditatsiooni) ja meditatsioonirännakuga.

Tulevase kohtumise sügavam taotlus on läbi päiksetervituste tuua kehasse sügav ühendus enda elujõuga. Läbi liikumise tsüklite puhastame keha ning takistusi, mis pärsivad elujõu vabalt voolamist. Ühendume lahti uskumustest, mis takistavad meil elada enda täielikus elujõus. Kutsume enda elujõu kehasse tagasi kohtadest kuhu oleme teda kaotanud. Ühendume sügavamalt enda päikesekeskusega ning elujõu allikaga, et tunda hoitust pimedamatel hetkedel. Suuname läbi teadliku liigutuste enda elujõu kehas ning elus sinna, kus soovime näha muutust või arengut.

Palume päikeselt toetust, et meie südames ja kehas paistaks alati päike ja meil oleks olenemata välisest hämarusest päikese ja elujõuga ühendus.
Palume kasvamist läbi ilu ja seda, et vältimatu varjutöö elus sujuks kerguses.
Elu võib olla kerge, elu võib olla harmooniline ja ilus, kui vaid valime ja lubame seda endale.

Pööripäeva kohtumist alustame tseremoniaalse kakao ringis. Kutsume kakaovaimu kehasid toetama ja juhatama. Kakao avab meie südame ja tõstab energiat, seega saame teadlikult liikuda südame kaudu ja kinnitada kehasse südamest elamist. Anname loa ning teeme taotluse, et pööripäeva mõju pöörab meid endaga selgusesse ja sügavasse ühendusse. Liikumise järel suundume juhendatud meditatsiooni rännakule!

Meie kohtumise fookuses on:
Olla ühenduses enda keskme ja väega, olenemata välistest mõjudest.
Tasakaalukus, lõdvestumine, tugevnemine, teadlik liikumine, armastav liikumine, keha puhastamine, ruumi juurde tegemine ning enda avastamine liikuva ja juhendatud meditatsiooni kaudu.

Me liigume Yin jooga ja Päikesetervituste kaudu. Praktika on dünaamiline ja vaheldust pakkuv. Raskusastme saad valida Sina ise, vastavalt enda piiridele.
Oodatud on nii mehed kui naised, nooremad ja küpsemad.
Oodatud on kõik, kellel hakkab kutset lugedes hinges miski helisema.

Kohtumise pikkus on 4-5 tundi. Kogemus näitab, et on hea, kui ei pea pärast kuskile kiirustama ning saad veel kohapeal puuvilju ja seltskonda nautida.

Saadan täpsema info registreerunutele.

Kohtade arv on piiratud!

Kui sul on soov tulla aga hetkel võimalused ei kanna siis anna endast märku – KÕIK ON VÕIMALIK.

Seniks aga Hoitud olemist kehadesse!
Carolight

Läbiviijad: Carolin Ligi

Registreerumine

Osaluspanus: 40€

Kohtade arv on piiratud ja koha tagab ettemaks 10€

See sündmus on juba ära toimunud 21.12.2022 - Leia uus