See õhtu on mõeldud naistele, et ühenduda oma pehmema poolega, tasakaalustada seeläbi oma igapäevast tegemiste ja kohustuste maailma. Kui anname endale selle aja ja puhkuse, mida vajame, siis leiame enda seest lõputult armastust, pehmust ja nautimist.
Naiste ringi õhtutel praktiseerime just seda – iseenda täitmist läbi endale aja võtmise ja naiselike praktikate.
Vahel on aeg perest, tööst, mehest või lastest eemal nii oluline ja täitev, et saaksime, siis tagasi naasta, mõistes iseend paremini, olles täidetud, et ka teistele jagada ning saame olla parem versioon iseendast.

Me saame kokku mõnusas turvalises õhkkonnas Üks majas, et üheskoos luua ühendus oma naiseliku poolega ja tasakaalustada keha läbi naiselikkust tõstvate praktikate ja mandala tantsu.
Naised toetavad üksteist läbi kvaliteetse koosolemise ja jagamise, see tõstab meie naisenergiat kui selliselt kokku saame, praktiseerime ja jagame.

MIS ON MANDALATANTS?
Mandalatants on MUUSIKAGA MEDITATSIOON, mitmetasandiline ENERGIA HARMONISEERIMISE praktika, mille tantsulised liigutused on loodud Püha Geomeetria printsiipide järgi.

Mandalatantsus:
*me tasakaalustame ja harmoniseerime nais- ja meesenergiaid
*kasutame teadlikku, sügavat tantristlikku hingamist
*tugevdame ja täidame energiaga emaka ja intiimlihased
*toidame oma kehasid, mõtteid ja emotsioone pehmuse, painduvuse, kerguse ja loomuliku olemise seisundiga
*me äratame ja tugevdame oma sisemist naiselikkust ning seksuaalsust *Läheme koos sakraalsele kohtumisele oma TÕELISE minaga, pöörates armastusega tähelepanu ka oma tumedale poolele, aktsepteerides kõike, mida oleme peitnud pikka aega ka iseenda eest…
Praktika jooksul kasutame me sügavat TANTRISTLIKKU PUHASTAVAT hingamist, mis aktiviseerib meie IMMUUNSÜSTEEMI, stimuleerib VERERINGET ja aitab rakke uuendada. Selliselt hingates loome intiimlihastega eluenergiat, aidates neil olla terved, meeldivalt toonuses, tänu millele saame olla terved, seksuaalsed ja elusad. Põhiline liikumise muster on KAHEKSA, lõpmatuse sümbol. Me teeme kujundeid oma PUUSADE ja KÄTEGA – liikudes pehmete, voolavate liigutustega läbi kõikide energiakanalite (tšakrate) üles ja alla, visualiseerides säravaid vikerkaare värve.

Me liigume SPIRAALSELT, teeme LAINEID ja RINGE – läbi kõigi nende liikumiste me kombineerime ja harmoniseerime energia igas tšakras, ühendame taeva ja maa energiad ja tasakaalustame nais- ja meesenergiad meie sees ja meie ümber.. Kui me pöörame oma energia iseendasse tagasi, siis hakkame tundma üha suurenevat tasakaalu, siis avaneb meie TÕELINE POTENTSIAAL, mis on peidus meie energiakeskustes. See ei saa avaneda kui meie keha ja energiakeskused ei ole “joondatud” – just nagu häälestamata muusikainstrument ei saa mängida ilusat, harmoonilist muusikat.

Läbi Mandalatantsu liikumise saame ka teadlikuks meid blokeerivatest HIRMUDEST ja PIIRANGUTEST ning suudame need emotsionaalselt, spirituaalselt, mentaalselt ja füüsiliselt vabastada. See on keha PUHASTAMISE protsess, mis aitab sul mõista valusate kogemuste olemust, õppida ära õppetunnid ja tervendada end seestpoolt.
Mandala praktiseerimine on tagasipöördumine oma TÕELISUSE juurde ja teadlikult TULEVIKU loomine.
Praktika sobib igas vanuses naistele, nii edasijõudnutele kui algajatele.
Vaata Mandalatantsu videoid: https://www.youtube.com/watch?v=iHraPRl9Rgw https://www.youtube.com/watch?v=tPRQzhREnyw

Ruumi hoiab Merliis Sulg
Merliis on oma naiselikkuse teekonnal olnud teadlikult 13 aastat ning ka enne seda on elu pakkunud õppetunde, et mõista paremini naise teekonda, iseend ja suhteid. Merliis on terapeut ja naiste ringide, -praktikate läbiviija ja sündmuste korraldaja. Oma teekonnal on ta õppinud erinevaid teraapia, kehatöö ja meele tehnikaid, et mõista inimolemust, indiviidi sügavalt. Samuti on ta õppinud tundma naiselikkuse tagamaid, uurinud seksuaalsuse ja naise väe seoseid ning selle olulisust paarisuhte jaoks. Merliisi tegemiste kohta saad veel lugeda:
www.sunara.ee või Sunara Fb lehelt või Merliisi instagrammist

Registreeru: https://fienta.com/et/naiste-ring-ja-mandala-tants-uks-majas

Läbiviijad: Merliis Sulg

Registreerumine

Osaluspanus: 25€

https://fienta.com/et/naiste-ring-ja-mandala-tants-uks-majas

See sündmus on juba ära toimunud 02.11.2022 - Leia uus