Armas naine!
Ootame Sind ruumi, mille taotluseks on luua läbi praktikate oma olemisse harmooniat ja toita oma naiselikkust.

Me alustame oma kohtumise õhtut tassitäie sooja kakaoga, et luua praktikateks püha ruum ja kutsuda kehades sügavamalt avanemist esile. Seejärel liigutame oma keha läbi mandala tantsu ja õhtu teises pooles anname kehadele läbi teadliku puudutuse füüsilist lähedust, mis aitab kehal maanduda ja stressi vabastada. Puutuduse ruumi on kaasatud ka hormoone tasakaalustavad eeterlikud õlid, et päriselt naise kehale pakkuda taastumist, hoolt ja armastust.
Õhtu jooksul avame ka mõned jagamise ringid, et enda tõde kuuldavale tuua, ka see on miski, mis naise kehale isetervendust toob.

Mis on mandalatants?
Mandalatants on MUUSIKAGA MEDITATSIOON, mitmetasandiline ENERGIA HARMONISEERIMISE praktika, mille tantsulised liigutused on loodud Püha Geomeetria printsiipide järgi.
Mandalatantsus:
*me tasakaalustame ja harmoniseerime nais- ja meesenergiaid
*kasutame teadlikku, sügavat tantristlikku hingamist
*tugevdame ja täidame energiaga emaka ja intiimlihased
*toidame oma kehasid, mõtteid ja emotsioone pehmuse, painduvuse, kerguse ja loomuliku olemise seisundiga
..rohkem infot mandala tantsu kohta saad lugeda teksti lõpust…

Mis taotlus on sellel õhtul puudutuse jagamisel?

Puudutuse ruumis me jagame sel korral naistena omavahel paaris eeterliku õli paid, puudutades nii selga kui jalataldu, mis on mõlemad reflektoorsed piirkonnad. Armastava tähelepanuga kehale pakutud puudutus vallandab kehas heaolu hormooni nimega oksütotsiin, mille käigus on kehal lihtsam allasurutud stressi vabastada ning taastada elujõudu.
Valitud eeterlike õlide kombinatsioon kutsub kehas esile hormoonide tasakaalustamise ja puhastust. Puudutus on üks ilus viis kuidas kehad saavad olla teineteisele kingituseks ja toeks.

Ruumi loovad ja hoiavad:

Merliis Sulg, kes on on terapeut ja naiste ringide, -praktikate läbiviija juba 10 aastat. Oma teekonnal on ta õppinud erinevaid teraapia, kehatöö ja meele tehnikaid, et mõista inimolemust, indiviidi sügavalt ning töötab igapäevaselt naistega toetades neid nende avanemisel ja tervenemisel. 11 aastat tagasi tuli Merliisi ellu ka tantra filosoofia, mis äratas sügava huvi ja avas täiesti uue vaate suhetele, seksuaalsusele ja iseenda kui naise mõistmisele. Tantra praktikad, emotsioonidega töö, lapsepõlve tervendamine, hingamine, kehatöö, naiste seksuaalsuse praktikad ja tants on vaid mõned tööriistad, mida Merliis kasutab, et naiselikkust toetada tema väljendustes läbi erinevate naiste.
Merliisi tegemiste kohta saad lugeda www.sunara.ee või Merliis Sulg instagrammist

Carolin Ligi on kehakuulaja ja kehanõustaja.
Ta hoiab kehadele turvalist ja armastavat ruumi, et kehad saaksid läbi selle avaneda ja hakata enda lugu ja vajadusi väljendama. Tema üks peamisi väärtusi kehatöös on see, et inimesed taas ühilduksid enda füüsilise tunnetuse ja tundlikkusega. Carolin aitab praktikate kaudu ühenduda oma kehaga ning õpetab kuidas tõlgendada kehas toimuvat.
Täna loob ta kehadele ruume läbi massaži teraapia, teadliku puudutuse õhtu ja keha teadlikust avardavate ürituste.Sageli loob ruume koos kakao vaimuga, sest kakao saab olla sageli enda väe ning keemilise koostisega suureks toeks enda kehaga ühendumisel.

Rohkem infot Carolini teiste tegemiste nagu kehakaardid, kehateraapia ning ka tema enda kohta leiad: www.kehadestjamuust.ee
Lisaks on ta loonud ka kehakuulamise teemal podcasti Kehadest ja muust : https://www.kehadestjamuust.ee/podcast

Hind sisaldab: tseremoniaalset kakaod, juhendatud liikumise ja hingamise meditatsiooni, turvalist ja hoitud ruumi, eeterlike õlisid ja kerget näksi, et hoida keha ja veresuhkrut.

Kuna kohtade arv on piiratud siis oluline on eelregistreerimine

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid rohkem infot, siis julgelt kirjuta või helista – 55653796
Soovime Sulle kõike head ja kohalolu enda kehasse!

Carolin ja Merliis

Rohkem mandala tantsust…

Läbi Mandalatantsu liikumise saame ka teadlikuks meid blokeerivatest HIRMUDEST ja PIIRANGUTEST ning suudame need emotsionaalselt, spirituaalselt, mentaalselt ja füüsiliselt vabastada. See on keha PUHASTAMISE protsess, mis aitab sul mõista valusate kogemuste olemust, õppida ära õppetunnid ja tervendada end seestpoolt.
Mandala praktiseerimine on tagasipöördumine oma TÕELISUSE juurde ja teadlikult TULEVIKU loomine.
*me äratame ja tugevdame oma sisemist naiselikkust ning seksuaalsust *Läheme koos sakraalsele kohtumisele oma TÕELISE minaga, pöörates armastusega tähelepanu ka oma tumedale poolele, aktsepteerides kõike, mida oleme peitnud pikka aega ka iseenda eest…
Praktika jooksul kasutame me sügavat TANTRISTLIKKU PUHASTAVAT hingamist, mis aktiviseerib meie IMMUUNSÜSTEEMI, stimuleerib VERERINGET ja aitab rakke uuendada. Selliselt hingates loome intiimlihastega eluenergiat, aidates neil olla terved, meeldivalt toonuses, tänu millele saame olla terved, seksuaalsed ja elusad. Põhiline liikumise muster on KAHEKSA, lõpmatuse sümbol. Me teeme kujundeid oma PUUSADE ja KÄTEGA – liikudes pehmete, voolavate liigutustega läbi kõikide energiakanalite (tšakrate) üles ja alla, visualiseerides säravaid vikerkaare värve.
Me liigume SPIRAALSELT, teeme LAINEID ja RINGE – läbi kõigi nende liikumiste me kombineerime ja harmoniseerime energia igas tšakras, ühendame taeva ja maa energiad ja tasakaalustame nais- ja meesenergiad meie sees ja meie ümber.. Kui me pöörame oma energia iseendasse tagasi, siis hakkame tundma üha suurenevat tasakaalu, siis avaneb meie TÕELINE POTENTSIAAL, mis on peidus meie energiakeskustes. See ei saa avaneda kui meie keha ja energiakeskused ei ole “joondatud” – just nagu häälestamata muusikainstrument ei saa mängida ilusat, harmoonilist muusikat.

Praktika sobib igas vanuses naistele, nii edasijõudnutele kui algajatele.
Vaata Mandalatantsu videoid: https://www.youtube.com/watch?v=iHraPRl9Rgwhttps://www.youtube.com/watch?v=tPRQzhREnyw

Läbiviijad: Merliis sulg, Carolin Ligi

Registreerumine

Osaluspanus: 44€

Registreerides koos sõbrannaga on osalus kahele 77€

See sündmus on juba ära toimunud 27.11.2022 - Leia uus