Hei armas sõber!

Kutsun sind ühele vägevale kosmilisele tantsurännakule ✨
Kosmiline tantsurännak – see on rännak iseendasse, unustades kõik välise, lubades minna endal täielikus kohalolus enda sisekosmosesse retkele. Lubades kehadel vabalt tunda ja voolata läbi aja ja ruumi, helilainetes ja rütmis. Sügavad avardumised on toimunud just läbi tantsu, sest tantsimisel ja üldse muusika kogemisel kogu oma kehaga, võib ligi pääseda enda allasurutud emotsioonidele, mälestustele, tunnetele ja läbi tantsu ning liikumise see vabastada.
Mõned lood võivad väga sügavalt puudutada. Kõik oleneb sellest kui kaugele sa lased endal sellel rännakul minna.

Kõige tähtsam – jäta ukse taha kõik ootused ja luba elul ennast üllatada, sest nii lubad sa kogemusel, mis on sinu kõige kõrgemaks hüvanguks, üles kerkida.

Lase muusikal ja helidel voolata ning tõsta oma teadlikkust kõrgematele sagedustele tantsu, kogemise ja tunnetamise kaudu.

💎Artjom | Art I Am – on tantsu- ja meditatsiooni muusika DJ ja muusikaprodutsent, heliterapeut, energiatervendaja. Ta loob ka “string art” stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjom on olnud heliteraapia teekonnal üle 4 aasta ning viinud läbi suuri ja väikseid grupi- ja individuaalrännakuid. Ta loob muusikat ja kunsti, et tuua rohkem inimesi looma südamest, näha kunsti kõiges, läbi mille toimub nihe eneseteadvuses.
Kogu muusika on loodud südamest ja taotlusega, et suunata, tuua meid lähemale, ühtlustada ja ühenduda enda päris olemusega.
“Mina isiklikult usun, et kuulaja ei kuule mitte ainult helisid, vaid tunnetab ka sagedusi ja seda, mida kunstnik loomisprotsessis välja kiirgab, sest kõik on vibratsioon ja sagedus. Ehk siis inimene ei kuula muusikat ja helisid ainult kõrvadega, vaid tundega ja kehaga.”
Muusika ja helid on võimsad tööriistad, mille kaudu võib minna sügavamatele rännakutele iseendasse. nagu öeldakse “music is medicine”

Muusika, mida Art I Am esitab ja produtseerib, on väga lai spekter downtempost, psybass, psychilli, ambient, tribal, house, meditatiivsest ja kõigest sellest, mis toidab hinge ja taasühendab südamega.
Ma soovin jagada neid helisid ning puudutada inimeste südameid ja hinge. Minu teekond/missioon on tõsta kollektiivset sagedust läbi muusika ja kunsti, mis on loodud südameruumist.

Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit:
https://www.artiam.space

✨Sündmuse kestvus ~2.5h

PS. tule 15 minutit ennem kohale, et ennast mõnusalt sisse seada ja häälestuda, siis saame üheskoos kosmoselaeva peale minna
Kuna kohtade arv on piiratud, siis oma osaluse soovist anna teada kirjutades info@artiam.space, või registreeru siin lehel.

Luba endale midagi uut!

🌌Kosmiliste kogemusteni !✨

 

Läbiviijad: Artjom Kostjuk

Registreerumine

Osaluspanus: 35€