Konstellatsioon on süsteemne töö, mis annab võimaluse näha muidu nähtamatut suhete võrgustikku. Me tunneme selle mõju oma kannatustes ja haigustes või siis vastupidi – tajume elu harmoonilist kulgemist.

Reaalsus sõltub sellest kuidas meile minevikku edastatakse ja millise ajaloo käsitluse me omaks võtame. Narratiiv loob reaalsust. Konstellatsioonis saame tuvastada oma teadvustamata seoseid (loe: mõjutusi) ja uutele taipamistele tuginedes korrigeerida vajadusel narratiivi. Konstellatsioon ei too lahendust, vaid käivitab Sinus protsessi ja annab suuna.

Alateadlik minevik loob saatusi. Saatus on mustrite kordus. Teadvustatud minevik tuleb olevikku ja loob uusi võimalusi.
Olen Sulle abiks oma reaalsuse avardamisel konstellatsioonide kaudu.

Küsimuste korral võta ühendust või tule konstellatsiooniõhtule. Esindajana osalemine ei vaja eelnevat väljaõpet, aga võib olla väärtuslikuks kogemuseks. Tööprotsessis vabanevad meis endis sageli sarnased energeetilised mustrid.

Süsteemne fenomenoloogiline lähenemine on universaalne ja rakendatav väga erinevate eluvaldkondadega seotud küsimuste või probleemide korral:
-Päritolu perekond, suguvõsa;
-Suhted, paarisuhe või selle puudumine;
-Erinevad akuutsed või kroonilised haigused, nende põhjused;
-Suhe iseendaga, erinevad traumad;
-Organisatsioon, ettevõte (omanik, juht);
-Toode või teenus ja kliendid;
-Turundus, müük, hinnastamine jpm.

Esindaja osalustasu 10.- €
Tudengi, pensionäri või konstellatsioonide õppija osalustasu 5.- €.
Süsteemse töö hind isiklikul teemal 100.- €.
Väiksemad vaatlused või organisatsiooni teemade hinnad kokkuleppel.

Rannost:

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli informaatika eriala. Süsteemianalüüs on olnud minu tavapärase töö osa üle 25 aasta. Nüüd on lisandunud sellele Moskva Konsultatsioonide ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi (Института Консультирования и Системных Решений – ИКСP) perekonstellööri diplom.

Süsteemne fenomenoloogiline lähenemine on üks kaasaegsemaid meetodeid erinevate probleemide lahendamiseks. Süsteemsete paigutuste (Aufstellung, asukoha määratlemine) abil on võimalik muuta nähtavaks mustrid, mida reeglina ei teadvustata ja märgata. See meetod võimaldab uurida iseennast ja oma seoseid lähedaste inimeste-, perekonna- või suguvõsaga. Samuti on meetod väga hästi kasutatav suhete ja dünaamikate analüüsimiseks organisatsioonides, õppeasutuses, erinevates ühendustes ehk avatud iseorganiseeruvates sotsiaalsetes süsteemides.

Minu õpetajad ja teejuhid konstellatsioonide maailma on olnud Tiiu Bolzmann, Mihhail Burnjashev, Kalmer Kase, Olga Knjazeva, Natalja Klevtsova.

allikas: http://epkaest.com/team/ranno-saarmann/
Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsioon

FB Messenger: Ranno Saarmann
Telefon/ WhatsApp: + 372 56 215 380

Läbiviijad: Ranno Saarmann

Registreerumine

Osaluspanus: 10€

See sündmus on juba ära toimunud 05.12.2022 - Leia uus