Milliseks on läbi elu kujunenud suhe oma häälega? Kas sulle on nt lapsena öeldud, et sina ei oska laulda? Millised on sinu unistused ja soovid seoses häälega? Mida soovid väljendada ja mis sind takistab veel? Kohtume 8. veebruaril ringis, et jagada, avaneda ja rännata. Avastame oma hääle väge ja heidame valgust takistustele ning vabastame parasjagu nii palju, kui oleme valmis.

Kui sul on hääl, siis oskad ka laulda, nii lihtne ongi. Kui julgeme oma häält avada ja kasutada, oleme ka julgemad eneseväljenduses igas oma elu valdkonnas. See on võimalus avastada oma enese hääle unikaalsust, unustades sõnad, hirmud ning uskumused, mis seni on piiranud vabalt väljendada.

Rännaku esimeses osas ühendume oma hinge ja häälega läbi liikumise ja harjutuste ning teises osas avastame oma hingelaulu šamaanitrummi saatel. Võta kaasa oma kõristi kui soovid.

Hingelaulurännakut saadab Ilona Maria Sowílo šamaanitrummiga.

Ilona Maria endast:
Olen Hingelaulurännaku looja, heliterapeut, loodusterapeut, performance kunstnik ja laulja. Õppimas kehapsühhoterapeudiks.
Muusika, laulmine ja trumm on olnud minu tervendajateks. Kui ma laulan, siis astun ise justkui kõrvale ja luban helil läbi enese voolata, usaldades ja taotledes alati kõrgeimat hüvangut kõigile. Helidega olen toimetanud alates 2017 aastast ning tänaseks olen jaganud oma häält ning laulnud koos tuhandete inimestega. Minu missioon on inspireerida inimesi avastama oma unikaalsust läbi hääle, helide ja koosloomise.

Küsimuste korral:  sowilosymbiosis@gmail.com või  5527588

Kohtade arv on piiratud.

Ole palun kohal 10 min varem, et saaksime õigeaegselt alustada.

Elagu elu! Helisegu Hinged! Säragu südamed!
✨Ilona Maria Sowílo✨

Läbiviijad: Ilona Sowilo Symbiosis

Registreerumine

Osaluspanus: 20€

See sündmus on juba ära toimunud 08.02.2023 - Leia uus