Suur rõõm on Sind kutsuda meie väelauluringi, mis toimub taas Üks Maja ilusas ja hubases pesakeses!
Sel korral hoiavad lauluruumi Helisevatest Sõsaratest Margit ja Elo! Teised sõsarad on päikese all inspiratsiooni kogumas ja end uue energiaga laadimas.
Ja vahva üllatusena on meid hoidmas ja toetamas lausa kaks Otti –
Ott Aunver saatmas flöödi ja vokaaliga ning Martin-Ott Sülla toob djembebiidi meie ruumi!!
Kõlavad regilaulud, eesti ja muukeelsed südamelaulud. Margit on värskelt tagasi saabunud Guatemalast ning loodame, et temaga on kaugelt maalt kaasa tulnud ka toredaid laule meiega jagamiseks!
Armastame neid koosloomisi kogu südamest ning alati on meil suur rõõm tervitada kõiki uusi ja tuttavaid laulu-ja muusikasõpru.
Kuna tegemist on ühisloominguga, siis julgustame alati kõiki ka kaasa laulma ja helisema. Võid haarata kaasa oma pilli ja/või kõristi, et meiega kaasa musitseerida! Kõige imelisem ja unikaalsen instrument aga on sinu enda hääl. Osalejate poolt on samuti laulud ja muusika ringi väga teretulnud – anname õhtu lõpus võimaluse osalejatel oma laule jagada.

Kui tasakaalupanus on takistuseks ja soovid väga osaleda, kirjuta ja leiame sellise lahenduse, mis kõigile sobib ja hea on.

Pisikese tunnetuse meist ja meie lauluringidest saad Helisevad Sõsarad youtube kanalilt:
https://www.youtube.com/channel/UCk9e3CRq1ahw4pnvuxTbxFg

Läbiviijad: Margit Kärner, Elo viirmann, Ott Aunver, Martin-Ott Sülla

Registreerumine

Osaluspanus: Tasakaalupanus kohapeal 25€

Tasudes ülekandega (kuni 17.03): Üksikpilet 20€ Sõbrapilet 36€ Kolm sõpra 50€ Elo Viirmann EE072200221062866692 Makseinfosse lisa palun: 19.03 ja Sinu (ja sõprade) nimed.

See sündmus on juba ära toimunud 19.03.2023 - Leia uus