Alusta uut aastat teadliku muutuse ja värskendava energia embuses. Kui sinu soov on seada uusi eesmärke ja avastada uusi sihte, siis oled kutsutud osalema helirännakul “Uue algus”. See on sinu võimalus vabastada vana ning avada ruum uuele, lasta lahti kõigest, mis enam ei teeni, ja täita see ruum värskete võimalustega.

Helirännak viib sind sügavate helide ja tervendavate sageduste maailma, kus Tiibeti helikausside ja teiste unikaalsete instrumentide resonants puudutab sinu keha ja hinge. Need erilised helid toetavad vanast vabanemist ja uue vastuvõtmist, luues aluse sügavamale eneseühendusele ja loovuse ärkamisele.

See on sulle, kui sa soovid:

tugevdada kehalist ja vaimset heaolu ning toetada immuunsüsteemi;

leevendada stressi, tõsta enesekindlust ja aktiveerida isetervenemisvõimet;

saavutada ühendust oma sisemiste ressurssidega ja tunnetada maailma terviklikkust;

avardada teadlikkust oma seesmistest protsessidest ja süvendada ühendust endaga;

äratada loovust ning aidata avastada ja vabastada sisemist potentsiaali.

Rännakule tulles ei pea sa muretsema kogemuse või oskuste pärast – see on avatud kõigile, sõltumata vanusest või soost. Meie juures leiad kõik, mis on vajalik mugavaks olemiseks: matid, pleedid ja silmaklapid. Too kaasa vaid avatud meel ja soe süda.

Osaluspanus on 20 eurot, mida saab tasuda kohapeal sularahas. Kuna kohtade arv on piiratud, on oluline end varakult registreerida.

Kõik, kes osalevad vahetult enne helirännakut toimuvas joogas,
beryoga joogatund uhendu iseendaga
saavad helirännaku osalustasu hinnaga ainult 15 eurot.

Seansi kestvus on üks tund ja see toimub lamades. Palume selga panna mugavad riided ning vältida söömist tund aega enne seanssi. Pärast on soovitatav juua rohkelt vett, et toetada keha puhastumisprotsessi ja maksimeerida helirännaku mõju.

Helirännaku mõju ulatub kaugemale seansi hetkest, võimendades loovust, keskendumisvõimet, rahu ja selget mõtlemist, mis aitab leida uusi lahendusi päevadeks pärast rännakut.

Ruumi aitab hoida Karl Ahun.

Minust:

Olen pühendunud teejuht sellel teekonnal, mis viib sind sügavale isikliku terviklikkuse ja tasakaalu radadele. Minu loodud ruum on koht, kus saad läbi jooga, heliteraapia, meditatsiooni ja enesejuhtimise koolituste avastada oma sisemist mina ja leida tagasitee iseendasse.

Haridustee Indias, Rishikeshis on andnud mulle sügavaid teadmisi Hatha ja Ashtanga joogast, meditatsioonist ning heliteraapiast. Olen läbinud ka mindfulness coaching’u õppe ja täiendan ennast emotsionaalse intelligentsuse vallas, et tuua sinuni kõige terviklikumad ja mitmekihilisemad tehnikad enesearenguks.

Läbi toetavate praktikate pakun ma sulle võimalust tugevdada oma sisemist jõudu ja saavutada rahu. Minu seanssidel läheme kaugemale lihtsast lõdvestumisest, süüvides mõtiskluse ja füüsilise teadlikkuse sügavustesse, et tuua esile ja ületada igapäevaelu varjatud väljakutsed.

Olen õppinud, et õnn ei peitu suurtes saavutustes, vaid võimes nautida elu hetkes – siin ja praegu. Me ei pea ennast teistega võrdlema, sest igaüks meist kogeb ja tõlgendab maailma unikaalselt. See ongi elu ilu, mida tahan teistelegi edasi anda ja millega soovin sind oma eneseavastuse teekonnal toetada.

Tunnistused:

500h Yoga Alliance Certification

Mindfulness Coach ICF Certificate

Sertifikaat – Sound Healing Level 3

Läbiviijad: Berit Ahun ja Karl Ahun

Registreerumine

Osaluspanus: 20, erihind Beryogas osalenutele 15€

See sündmus on juba ära toimunud 18.01.2024 - Leia uus