Mõistuse ja südame ühendus on oluline, et elada harmoonilist ning terviklikku elu. Paljud meist on aga kolinud pähe elama. On hetki, mis toovad südamesse kohale, kuid igapäevane elu paneb taas proovile südame ja mõistuse ühendust hoida. Ühiskonna surve ja normid loovad meile illusioonid sellest, kuidas me olema peaksime ning nii me siis tegutseme ega märkagi oma Südame tõde. Elu kestel kogetud raskused ja traumad on jätnud oma jäljed ja südames kogetav valu on vahel liiga palju, et ühendume lahti kehast ning südametundest ja täidame oma mõistuse mõtete ja lugudega homsest ja eilsest.

Sellel helirännakul taotleme ühendust ning tasakaalustumist. Loome silla mõistuse ja südame vahel, et saaks tekkida kooskõla ning integratsioon. Ruumi hoiavad Ilona Maria, Artjom ja Häli. Juhendame esimeses osas, läbi erinevate harjutuste ja meditatsiooni, ühenduma kehaga, südamega ja meelega. Seejärel hoiavad Ilona Maria ja Artjom heliruumi ning Häli toob ruumi energiatervenduse ehk reiki, kasutades oma käsi ja intuitsiooni.

🎶Milleks mulle helirännak?
See on võimalus hoitud ruumis minna sisekaemuslikule rännakule, kust ammutada inspiratsiooni, näha nägemusi, saada vastuseid oma küsimustele, tasakaalustuda ning luua meelerahu. Kehale mõjub see lõõgastavalt ning helid toimetavad raku tasandil. Rännakul sead taotluse, heidad pikali, sulged silmad ja lõdvestud olemisse. Selles ruumis kaob aeg ning on võimalik kogeda muutunud teadvuseseisundit.
Ruumis helisevad kristallkausid, šamaanitrumm, didgeridoo, udu trumm, metsahelid, linnulaul, joigumine ja hääle vägi.

💜Artjom / Art I Am on DJ ja muusikaprodutsent, ta viib läbi helirännakuid, loob tantsulist ja meditatsiooni rännaku muusikat, teeb”string art” stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit: https://lnk.bio/artiam

💜Ilona Maria Abiline/Sowilo Symbiosis on Hingelaulurännaku looja, heliterapeut, loodusterapeut, performance-kunstnik ja laulja. Viis aastat on ta viinud läbi helirännakuid väiksemates ja suuremates gruppides. Muusika, laulmine ja trumm on olnud talle tervendajateks. Ilona on esinenud tuhandete inimeste ees, kahel korral ka Alexela kontserdisaalis. Tal on ka aastatepikkune kogemus festivali korralduses. Hetkel on tal käsil kehapsühhoterapeudi õpe.

💜Häli Kalju endast:
Minu teadlik teekond ja avardumine sai alguse Austraalias. Tänaseks olen jõudnud tagasi koju Maarjamaale. Olen viimased 5 aastat teinud teraapilisi eraseansse ning viinud läbi energiateraapia koolitusi. Minu mission on tõsta planeedi teadlikkust, toetada inimesi nende enesearengu teekonnal ja olla neile teejuhiks. Tunnen tugevat kutset olla teejuhiks neile, kes ei ole ennast veel leidnud ja on endiselt eneseotsingutel.
Koosloodud helirännakut tutvustav video:
https://www.youtube.com/watch?v=pIkleIDABR0

Koguneme alates 18.40 ja alustame 19:00. Kõik vajalik on kohapeal olemas. Pane selga mugavad riided, millega on hea liikuda ning matil lamada.

Kohtade arv on piiratud.

Sowilosymbiosis@gmail.com
5527588

Läbiviijad: Ilona Maria Abiline, Häli Kalju, Artjom Kostjuk

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

See sündmus on juba ära toimunud 09.11.2022 - Leia uus