𖣔Sisemine rännak kõigile, kellel on hingestatud keha𖣔

༄Häälestusõhtu on sündmus, mille eesmärgiks on toetada energeetilist häälestumist ja teadvusseisundi seadistamist puhtas loomise ruumis. Avame koos loomise, tervenemise ja äratundmisega seotud energiaväljad. Liigume kerges pühaduses, ühendades kõrged sagedused mängulisusega.

𖣔Seekordse häälestusõhtu keskmes on uue (elu) aasta LOOMINE enda sees. Nii nagu ülal, nii ka all, nii nagu sees, nii ka väljas.

Keldi traditsiooni kohaselt jõuab järg just kõige pimedamal ajal – enne talvist pööripäeva – uue aasta loomise kätte. Laotame ennast laiali, et vaadata, milleks on igaühe elus aeg küps. Vaatleme oma vaimu-hinge-keha koosseisundit ning ühendame end kõige sellega, mida oleme valmis elama.

Viimasel paaril kuul on jõuliselt avardunud südametasand. Mõistmine eluliste väärtuste ja väljakutsete osas süveneb. Hea on võtta hetk, et oma kogemust tunnetusega puudutada ning energeetikat korrastada-kosutada-laiendada.

༄Grupis häälestumise võlu seisneb selles, et närvisüsteemid ühinevad suurema läbilaskevõimsusega võrgustikuks ehk kõik on koos sujuvam. Juhendatud meditatsioonis häälestab igaüks üksnes iseennast lähtuvalt oma puhtast olemusest. Ruumi kannab ning kaitseb selge ja puhas Allikaenergia.

༄Oled teretulnud olenemata sellest, milline on Sinu senine peenenergiatöö (energiate Vaimu jõul liigutamise) kogemus. Kui oled kogenud emotsioone ja mõelnud mõtteid, on Sul olemas kogemus energiate liikumisest läbi oma keha. Peenenergiad on lihtsalt nõksuke õrnemalt tunda.

༄Oled väga oodatud ka siis, kui soovid lihtsalt energeetilist kosutust. Häälestusõhtu aitab Sul vastu võtta värsket infot ja inspiratsiooni.

༄Palju sellest, mis meist igaüht omal viisil praegu puudutab, on seotud laiemate – kogu planeeti ja inimteadvust hõlmavate – sagedushäälestustega. Juba mõnda aega toimub ühisteadvuse tasandil tihkete energiate ümbertöötlemine ning see mõjub inimestele nii füüsiliselt kui vaimselt avardavalt.

༄Üleminekud “juhtuvad” meie elus kogu aeg, ka meeleolumuutus on väike üleminek, mis häälestab lühiajaliselt ümber meie maailmataju. Kui me oleme “endaga heas kohas”, siis tundub kõik lahendatav, isegi inimesed me ümber näivad kõik ilusad. See on lihtsaim näide sisemisest häälestusest.

𖣔ÜLESEHITUS𖣔
17.00 – avame pehmelt keha ja ruumi häälestumiseks
leiame individuaalsed märksõnad
18.15 – juhendatud sisemine rännak
19.00 – tasakaalustus

༄Sisemise häälestumise puhul toimub igaühe hinge- ja kehateadvuse ning avarama teadvuse koostöö. Elus häälestus tähendab seda, et häälestus on oma olemuselt dünaamiline ja liigub igaühe parima arenguga kooskõlas.

༄Häälestus kujundab meie igapäevast seisundit, kui seisame silmitsi oma väljakutsetega või soovime midagi luua. Nendeks väljakutseteks võivad olla ka harjumuste, käitumis-, mõtlemis- ja emotsionaalsete mustrite muutmine. Selleks loomiseks võib olla ka hingerahu hoidmine, keskmes püsimine ja uude teadvuse seisundisse üleminek.

𖣔Lisainfo ja uudishimu korral võta minuga julgelt ühendust: nele@vaikuntha.ee

𖣔Kohtumiseni puutumatus loomise ruumis!

Armastusega!

Nele
hingelt
vaimus leiutaja
loov kehastuja

Riietu vabalt ja mugavalt, et saaksid vajadusel ka liikuda.
Kõik muu on koha peal olemas.

___
NELE SUISALU on tantsukunstnik ja hääleseadja, ellujääja ja peenenergiatega töötaja. Tal on olnud kokkupuuteid erinevate õpetustega: erinevate tantsutehnikatega, somaatilise kehakäsitlusega, klassikalise ja argentiina tango lauluga, kehapsühhoteraapiaga, üleminekuteraapiaga, Tiibeti mantraraviga, kollektiivse trauma tervenduse põhimõtetega. Enne häälestamisele pühendumist elas ning töötas professionaalse tantsijana Prantsusmaal.

Läbiviijad: Nele Suisalu

Registreerumine

Osaluspanus: 45€

See sündmus on juba ära toimunud 03.12.2022 - Leia uus