𖣔Sisemine rännak kõigile, kellel on hingestatud keha𖣔

༄Häälestusõhtu on üleminekukohas toimuv sündmus, mille eesmärgiks on toetada läbikogetu paika panemist endas ja sisemist häälestumist puhtas loomise ruumis. Avame koos eneseloomise ja enesetervendamisega seotud energiaväljad. Liigume kerges pühaduses, ühendades kõrged sagedused mängulisusega.

𖣔Seekordse häälestusõhtu peateemaks on ENESEVÄLJENDUS ehk tervenemine endana avaldumise kaudu. Korrastame hinge ja keha vahelisi ühendusi, selleks et oleks julgem endana elada. Puudutame suhtlemises selguse ja puhtuse loomist ning toome enda energiasüsteemi toetavaid energiad. Kehatasandil on eneseväljendusega seotud nahk – puutepind sise- ja välismaailma vahel.

༄Grupis häälestumise võlu seisneb selles, et närvisüsteemid ühinevad iseenesest suurema läbilaskevõimsusega võrgustikuks ehk kõik on koos kergem. Juhendatud meditatsioonis häälestab igaüks üksnes iseennast lähtuvalt oma puhtast olemusest. Ruumi kannab ning kaitseb selge ja puhas Allikaenergia.

༄Oled teretulnud olenemata sellest, milline on Sinu senine peenenergiatöö (energiate Vaimu jõul liigutamise) kogemus. Kui oled kogenud emotsioone ja mõelnud mõtteid, on Sul olemas kogemus energiate liikumisest läbi oma keha. Peenenergiad on lihtsalt nõksuke õrnemalt tunda.

༄Oled väga oodatud ka siis, kui Sul ei ole parajasti jaksu midagi kuhugi liigutada, sest häälestusõhtu saab Sulle pakkuda ka lihtsalt energeetilist kosutust ja tervendusruumi, aidata Sul end maandada ja vastu võtta värsket inspiratsiooni.

༄Palju sellest, mis meist igaüht omal viisil just nüüd puudutab, on seotud laiemate – kogu planeeti ja inimteadvust hõlmavate – sagedushäälestustega. Juba mõnda aega toimub ühisteadvuse tasandil tihkete energiate ümbertöötlemine ning see väsitab inimesi nii füüsiliselt kui vaimselt.

𖣔Selle “väsitamise” üks kõrgematest ülesannetest on lükata meid energeetiliselt iseseisvuma, ennast avaramalt teadvustama, enda sügavamat olemust ära tundma ja valima uusi viise sellesama elu elamiseks praegu. Mõistmise uuenemise protsessis toimub suurem üleminek süvatasandil — VARJAMISELT AVALDUMISE SELGUSELE.

༄Üleminekud “juhtuvad” meie elus kogu aeg, ka meeleolumuutus on väike üleminek, mis häälestab lühiajaliselt ümber meie maailmataju. Kui me oleme “endaga heas kohas”, siis tundub kõik lahendatav, isegi inimesed me ümber näivad kõik ilusad. See on lihtsaim näide sisemisest häälestusest.

𖣔ÜLESEHITUS𖣔
17.00 – avame pehmelt keha ja ruumi häälestumiseks
leiame individuaalsed märksõnad
18.15 – juhendatud sisemine rännak
19.00 – igaühe tasakaalustus

༄Sisemise häälestumise puhul toimub igaühe hinge- ja kehateadvuse ning avarama teadvuse koostöö. Elus häälestus tähendab seda, et häälestus on oma olemuselt dünaamiline ja liigub igaühe parima arenguga kooskõlas.

༄Häälestus kujundab meie igapäevast seisundit, kui seisame silmitsi oma väljakutsetega või soovime midagi luua. Nendeks väljakutseteks võivad olla ka harjumuste, käitumis-, mõtlemis- ja emotsionaalsete mustrite muutmine. Selleks loomiseks võib olla ka hingerahu hoidmine, keskmes püsimine ja uude teadvuse seisundisse üleminek.

𖣔Lisainfo ja uudishimu korral võta minuga julgelt ühendust: nele@vaikuntha.ee

𖣔Kohtumiseni puutumatus loomise ruumis!

Armastusega!

Nele
hingelt
vaimus leiutaja
loov kehastuja

Riietu vabalt ja mugavalt, et saaksid vajadusel ka liikuda.
Kõik muu on koha peal olemas.

NELE SUISALU on tantsukunstnik ja hääleseadja, ellujääja ja peenenergiatega töötaja. Tal on olnud kokkupuuteid erinevate õpetustega: erinevate tantsutehnikatega, somaatilise kehakäsitlusega, klassikalise ja argentiina tango lauluga, kehapsühhoteraapiaga, üleminekuteraapiaga, Tiibeti mantraraviga, kollektiivse trauma tervenduse põhimõtetega. Enne häälestamisele pühendumist elas ning töötas professionaalse tantsijana Prantsusmaal.

Läbiviijad: Nele Suisalu

Registreerumine

Osaluspanus: 45€

See sündmus on juba ära toimunud 05.11.2022 - Leia uus