𖣔Kõigile, kellel on hingestatud keha ja vaimustunud meel𖣔

༄Sagedusliku eneseloomise eesmärgiks on toetada energeetilist häälestumist ja oma teadvusseisundi seadistamist puhtas loomise ruumis.

༄Eneseloomine lähtub tõdemusest, et kogu individuaalset reaalsuskogemust saab korrastada enda sees. Ennast luues fokusseerime oma teadvuse tähelepanu oma sügavamale olemusele. See omakorda avab hingega kooskõlas olevad suunad välises loomingus.

༄Häälestusgrupp on samuti koht, kus oma kogemust tunnetuses puudutada ning energeetikat korrastada-kosutada-laiendada.

༄Avame koos loomise, tervenemise ja oma olemuse mäletamisega seotud energiaväljasid.

༄Toimetame kerges pühaduses, ühendades kõrged sagedused mängulisusega.

𖣔ÜLESEHITUS𖣔
17.00 – avame pehmelt keha ja häälestumise ruumi
– igaüks leiab enda jaoks võtmesõnad
18.15 – juhendatud sisemine rännak või muu praktika
19.00 – tasakaalustus ja integratsioon

𖣔Aasta esimese veerandi häälestusgrupis liigume loomise lihtsuse poole. Selmet suunata oma energia välise loomisele visualiseerimise, taotluste, vision boardide jms vahendusel, toome tähelepanu loomise olemuslikule vundamendile ehk sisemise seisundi sageduslikule juhtimisele.

𖣔Keskendume keha-hinge-vaimu ühenduste selguse, peenuse ja sügavuse tugevdamisele. Õpime kehaga kontakti hoidma ka multidimensionaalses seisundis, et mitte libiseda dreamtime’i, kus kõik on võimalik, aga ei pruugi maanduda materiaalsusesse.

𖣔See grupp sobib Sulle eriti, kui oled märganud, et lood mittespetsiifiliselt ehk Sul õnnestub loomine paremini, kui saad paika üldise suuna ega tegele detailidega.

𖣔2023. aasta energiad toetavad jätkuvalt oma sügavama olemuse pinnale toomist, endana avaldumise eest takistuste eemladamist ning elus oma tähendusliku rolli ulatuslikumat mõistmist.

𖣔Kohtumiseni puutumatus loomise ruumis!’

Armastusega!

Nele
hingelt leiutaja
loov kehastuja

___
༄Grupis häälestumise võlu seisneb selles, et närvisüsteemid ühinevad suurema läbilaskevõimsusega võrgustikuks ehk kõik on koos sujuvam. Juhendatud meditatsioonis häälestab igaüks üksnes iseennast lähtuvalt oma puhtast olemusest. Ruumi kannab ning kaitseb selge ja puhas Allikaenergia.

༄Oled teretulnud olenemata sellest, milline on Sinu senine peenenergiatöö (energiate Vaimu jõul liigutamise) kogemus. Kui oled kogenud emotsioone ja mõelnud mõtteid, on Sul olemas kogemus energiate liikumisest läbi oma keha. Peenenergiad on lihtsalt nõksuke õrnemalt tunda.

༄Oled väga oodatud ka siis, kui soovid lihtsalt energeetilist kosutust. Häälestused aitavad Sul vastu võtta värsket infot ja inspiratsiooni.

༄Palju sellest, mis meist igaüht omal viisil praegu puudutab, on seotud laiemate üleminekutega – kogu planeeti ja inimteadvust hõlmavate sagedushäälestustega. Juba mõnda aega toimub ühisteadvuse tasandil tihkete energiate ümbertöötlemine ning see mõjub inimestele nii füüsiliselt kui vaimselt avardavalt. Nüüd oleme jõudnud ajajärku, kus on võimalik hakata ümberhäälestama tumeainet ehk loomise algmaterjali.

༄Üleminekud “juhtuvad” meie elus kogu aeg, ka meeleolumuutus on väike üleminek, mis häälestab lühiajaliselt ümber meie maailmataju. Kui me oleme “endaga heas kohas”, siis tundub kõik lahendatav, isegi inimesed me ümber näivad kõik ilusad. See on lihtsaim näide sisemisest häälestusest.

༄Sisemise häälestumise puhul toimub igaühe hinge- ja kehateadvuse ning avarama teadvuse koostöö. Elushäälestus tähendab seda, et häälestus on oma olemuselt dünaamiline ning liigub igaühe parima arenguga kooskõlas.

༄Häälestus kujundab meie igapäevast seisundit, kui seisame silmitsi oma väljakutsetega või soovime midagi luua. Nendeks väljakutseteks võivad olla ka harjumuste, käitumis-, mõtlemis- ja emotsionaalsete mustrite muutmine. Selleks loomiseks võib olla ka hingerahu hoidmine, keskmes püsimine ja uude teadvuse seisundisse üleminek.

𖣔Lisainfo ja uudishimu korral võta minuga julgelt ühendust!

___
PRAKTILINE INFO:
Toimumispaik: Üks Maja Ladvaruum / Valdeku 66, Tallinn
Toimumisaeg: 21.01, 18.02.18.03 kl 17.00–20.00
Energiavahetus: 150€ (võimalik tasuda kahes osas)
Lisainfo: nele.suisalu@gmail.com

Riietu vabalt ja mugavalt, et saaksid vajadusel ka liikuda.
Kõik muu on koha peal olemas.

___
NELE SUISALU on tantsukunstnik ja hääleseadja, ellujääja ja peenenergiate häälestaja. Tal on olnud kokkupuuteid erinevate õpetustega: erinevate tantsutehnikatega, somaatilise kehakäsitlusega, klassikalise ja argentiina tango lauluga, kehapsühhoteraapiaga, üleminekuteraapiaga, Tiibeti mantraraviga, kollektiivse trauma tervenduse põhimõtetega. Enne häälestamisele pühendumist elas ning töötas professionaalse tantsijana Prantsusmaal.

Läbiviijad: Nele Suisalu

Registreerumine on lõppenud - Leia uus