Gongihüpnorännak- Enesehool ja armastus

Mis on enesehool ja armastus?
Kui hakata süvenema sellesse, siis alati ei olegi kõige lihtsam vastata. Kliendivastuvõttudel olen sageli küsinud kas armastad ennast ja kuidas seda teed?
Selle KUIDAS poolega jäämegi sageli hätta. Enesearmastus ja hool peitub mõnikord väga lihtsates asjades:
-piisav uni ja lõõgastumise aeg
-regulaarne ja kvaliteetne toitumine
-igapäevane liikumine
-suhtlemine lähedaste ja sõpradega

Kas luban endale rõõmu pakkuvaid tegevusi?
Oma mõtete jälgimine – kas võtan end vastu sellisena nagu olen või olen enda suunal kriitiline ja hinnanguline.

INVESTEERING ENDASSE
Armastus ja hool teiste vastu ei seisne enda tühjaks andmises vaid andmises sealt kust on midagi ka anda. Selleks ongi vaja end esikohale seada. Seda ka selleks, et pakkuda oma lähedastele parimat versiooni endast.

MIDA MA SAAN TÄNA TEHA ENDA JAOKS ?
Gongihüpnorännakus hoolitsemegi enda keha ja hinge eest. Märkame, mida ei ole näinud ja mida tõeliselt vajame, et siis seda ka endale anda.

Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi ja šamaanitrumm.
Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.
Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teeta-lainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna. Nad leiavad uusi lahendusi probleemidele ja vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise aeg: 22.02.2023 kell 19.00-21.30
Sisse sissepääs alates 18.30

Pilet: 25 EUR täiskasvanud / 15 EUR lapsed.

Tasumine kohapeal sularahas või soovi korral arve alusel.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.
Registreeru siin : https://andrespohjala.com/kontakt/

Lisainfo: Riietu mugavalt.
Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on koha peal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ning väga hubane ja turvaline ruum.
Oled väga oodatud!!

Läbiviijad: Andres Põhjala

Registreerumine

Osaluspanus: Täiskasvanud 25€ ja lapsed 15€


Registreeru