Füsio
& Yin.

Aeg iseendale, tõhusad harjutused ja maitsev tee. Üks mõnus õhtupoolik on tulemas!

Selja heaolule suunatud tund, mille esimeses osas kombineerime lihaseid toetavaid harjutusi füsioterapeudi juhendamisel ja teises osas lõdvestame keha yin jooga rahulikus rütmis.

Tunni lõpus naudime tassikest teed.
Teejoomise kõrvale võimalik saada vastused oma selja teemalistele küsimustele ja kummutada enim levinud müüte.

Eritund on loodud joogaõpetaja Deisy Velvelt’i ja füsioterapeut Piret Tamm’e poolt eesmärgil toetada selja tervist läbi rahulike liikumiste, et tunneksime ennast oma kehas hästi.

Küsimuste korral kirjuta deisy@bydeisy.com

Oled väga oodatud.
Deisy ja Piret

Piret Tamm
Füsioterapeut
Olen füsioterapeudina töötades saanud mitmekülgse kliinilise kogemuse erinevate ülekoormussündroomide, kroonilise valu ning trauma- või operatsioonijärgsete probleemidega patsientidega. Kõige sagedasemaks minu poole pöördumise põhjuseks on alaseljavalu. Seetõttu liitusin SELG&Balance programmiga, et igas vanuses ning erineva kehalise ettevalmistusega inimestel oleks võimalus mugavalt ja järjepidevalt kanda hoolt oma selja tervise eest. Kuigi minu igapäevaseks tööks on hoida inimesed liikumises, siis tänu erinevatele joogapraktikale olen õppinud aina rohkem ka hetkes kohal olekut ja paigal püsimist hindama.

Deisy Velvelt
Jooga- ja meditatsiooniõpetaja
Liikumine on üks olulisemaid rituaale minu elus. See on miski, mis äratab, tõstab, peegeldab, selgitab, loob.
Vastavalt eluperioodile võib see liikumine olla pigem kiirem ja intensiivsem või hoopis rahulikum ja meditatiivem.
Austades ja uurides idamaiseid praktikaid; Yin joogat, Hiina meditsiini ja teisi teraapilisi meetodeid olen kokku pannud lõdvestusele suunatud treeningud ühise nimega &Balance. Soovin, et &Balance annaks võimaluse ja vahendid toetada enda head rütmi, mil iganes seda vajame.
Olen õppinud ja praktiseerinud erinevaid idamaiseid tehnikaid rohkem kui 10 aasta jooksul. Juhendanud treeninguid ja kursuseid nii Tallinnas, Eestis kui Berliinis, Saksamaal.
www.BYDEISY.com

Läbiviijad: Piret Tamm ja Deisy Velvelt

Registreerumine

Osaluspanus: 30€

See sündmus on juba ära toimunud 05.03.2023 - Leia uus