Kutsun sind endaga kaasa rännakule eneseleidmise radadel. Elu on pidevas muutumises ja arengus ning me ei saa kunagi valmis. Ja see loob imelise võimaluse õppida eluülikoolis kõige põnevat ainet – iseennast. Ning kuigi eksmatrikuleerimine ootab meid lõpuks kõiki ees, siis õpe on elukestev. Võimalus avastada iseennast ühe uuena.

Olen viimased 10 aastat olnud sügavalt huvitatud iseenese olemusest ja see on kaasa toonud pidevaid üllatusi enda kohta. Järjest olulisemaks on muutunud sõnad ja helid, mis võtavad eelkõige vormi läbi lugude, luuletuste ja muusika. Ning seda lõpmatut eneseleidmise teekonda soovin ka teiega jagada.

Õhtul on kõigil võimalus end väga mugavalt tunda ning teekruusi taga teele minna. Olen veendunud, et meis kõigis on väga palju universaalset ja ühist ning minu jagamised aitavad iseendale lähemale jõuda ka sinul. Läbi lugude, luule ja väga erinevate pillihelide saame kõik sukelduda iseeneses sisse, avastamaks enda tõelist olemust just siin ja praegu.

NB! Kui oled tulemas, siis palun registreeri end, siis oskan sind oodata ja mõnusa pehme pesa sinu maandumiseks ette valmistada. Aitäh!

Läbiviijad: Kristo Tuurmann

Registreerumine

Osaluspanus: 15€

See sündmus on juba ära toimunud 01.12.2022 - Leia uus