Ligemale 16 aastat tagasi algas mu enesearengu tee. Külastasin sellel ajal oma Eestimaa rännakutel erinevaid ravitsejaid ja nägijaid. Nendelt oli nii mõndagi õppida ning 12 aastat tagasi alustasin ravitsemist oma kätega. Kuigi ma suutsin ära võtta valu ja tervendasin, tundsin ma ikkagi, et pole veel piisavalt hea, kuna ei osanud öelda haiguse tekkepõhjust. Pärast seda eluetappi leidsin taas ühenduse disaini ja loomingu maailmaga ning alguse sai SU Valgus, minu valgustite ja disaini ettevõte.

Tänaseks olen väga palju juurde õppinud ja lahendanud ning lahustanud endas olevaid hirme, saades sellega kontakti oma südamega. Ja nüüd on kätte jõudnud aeg, kui saan oma kogemusi, taipamisi ja teadmisi inimestele jagada.

See seanss ei nõua mingit pingutust ega “vormis” olemist – võid tulla täpselt selles hetkes, kus parajasti enda asjadega oled – tervendust ja valgust saab täpselt see koht sinu kehas või meeles, mis seda kõige rohkem vajab. Peale seanssi on kerge ja klaar olla, sul on rohkem energiat, näed elu ja hetke värske pilguga. See on nagu väike “restart”, mida saad endale pakkuda ka siis kui jaksu pole.

Mida seanssidel teen:

  • Viin energeetiliselt inimese meditatiivsesse seisundisse, kus ta saab rahuneda ja lõdvestuda.
  • Inimene hakkab tunnetama kehas erinevaid vibratsioone ja hakkab toimuma tervenemine.
  • Juhendamisel uurime koos, millest on tekkinud hirmud ja ärevused, mis on tihti ka paljude füüsiliste haiguste algallikaks. Vaadates otsa enda sees olevatele hirmudele, mõistame oma käitumismustreid paremini ja saame tugevama kontakti iseendaga. Tulevad mõistmine, taipamised ja kergustunne, mille abil saab inimene paremini nautida elu ja armastust.

Kohti on 10-le inimesele. Kanna mugavaid riideid, võid kaasa võtta villased sokid, et oleks soe ja mõnus. Kõik muu on koha peal olemas.

Oled väga oodatud!

Urmas

Läbiviijad: Urmas Sarapuu

Registreerumine

Osaluspanus: 50€

Tasumine kohapeal sularahas.

See sündmus on juba ära toimunud 23.01.2023 - Leia uus