Aastal 2006 algas minu teadlikum enesearengu tee. Külastasin sellel ajal oma Eestimaa rännakutel erinevaid ravitsejaid ja nägijaid. Nendelt oli nii mõndagi õppida ning 2007 alustasin ravitsemist oma kätega. Kuigi ma suutsin ära võtta valu ja tervendasin, tundsin ma ikkagi, et pole veel piisavalt hea, kuna ei osanud öelda haiguse tekkepõhjust.
2012 aastal leidsin taas ühenduse disaini ja loomingu maailmaga ning alguse sai SU Valgus OÜ, minu valgustite ja disaini ettevõte. Ka see ettevõtmine oli seotud inimestele mõnusa ja rahustava meeleolu loomisega. Kui taime rohelisi lehti valgustada, tekkib fotosüntees ja erkrohreline valgus, mis mõjub inimesele rahustavalt ja teraapiliselt.
Tänaseks olen väga palju juurde õppinud ja lahendanud ning lahustanud endas olevaid hirme. See on viinud selleni, et olen taastanud ühenduse enda südamega. Ja nüüd on kätte jõudnud aeg, mil saan oma kogemusi, taipamisi ja teadmisi inimestele jagada.
See seanss ei nõua mingit pingutust ega “vormis” olemist – võid tulla täpselt selles hetkes, kus parajasti enda asjadega oled – tervendust ja valgusenergiat saab täpselt see koht sinu kehas või meeles, mis seda kõige rohkem vajab. Peale seanssi on kerge ja klaar olla, sul on rohkem energiat, näed elu ja hetke värske pilguga. See on nagu väike “restart”, mida saad endale pakkuda ka siis kui jaksu pole.
Energiakanalduse täisväärtuslikuks kogemiseks ei pea olema eelnevat enesearengu praktikate kogemust – seansi alguses suunan tähelepanu vajalikesse kohtadesse ja seletan, kuidas meie mõistus uutes olukordades vahel käitub, õpetan enda tähelepanu juhtima ja julgustan sind rahus endaga istuma ja meelt rahustama ning vaigistama, et teha ruumi lihtsalt olemisele ja millegi uue ja põneva kogemisele.
Mida seanssidel teen:
Energiakanaldust saab teha kahel viisil – ringis, grupiseansina ja ka individuaalselt 1:1.
Viin energeetiliselt inimese meditatiivsesse seisundisse, kus ta saab rahuneda ja lõdvestuda.
Inimene hakkab tunnetama kehas erinevaid vibratsioone ja hakkab toimuma tervenemine.
1:1 juhendamisel uurime koos, millest on tekkinud hirmud ja ärevused, mis on tihti ka paljude füüsiliste haiguste algallikaks. Vaadates otsa enda sees olevatele hirmudele, mõistame oma käitumismustreid paremini ja saame tugevama kontakti iseendaga.
Mõlemat tüüpi seansi ajal puudutan kergelt kehal olevaid punkte, et vabastada kehast pingeid tingimusel, et inimesele minu ruumis see mugav on. Küsin selleks alati eelnevat nõusolekut.
Kohti on 10-le inimesele. Kanna mugavaid riideid, võid kaasa võtta villased sokid, et oleks soe ja mõnus. Kõik muu on koha peal olemas.

Oled väga oodatud!

Urmas

Läbiviijad: Urmas Sarapuu

Registreerumine

Osaluspanus: 35€

Tasumine kohapeal sularahas.

See sündmus on juba ära toimunud 01.05.2023 - Leia uus