Sellel õhtul teen sulle kaminasse tule, süütan hulgaliselt küünlaid. Ruum läheb mõnusalt soojaks ja see loob su keha jaoks mõnusa aluse kulgemiseks. Sa tuled kogema oma keha ja usun, et avastad veel nii mõndagi enda olemuse kohta.

Kunagi pole kahte ühesugust tundi ja me loome alati selle olemise koos – nii nagu elu meid kokku toob.

Kindlasti koged lühemat- või pikemat meditatiivset rännakut, natuke helisid, liikumist – mis kombineeritud Vinyasa- ja Yin-joogast. Ja kes mind juba tunneb, see teab, et ilmselt kuuleb tunnis ka luulet mu lemmikutelt.

Tule mugavates riietes ja sul endal lihtsam kui tugevamast kõhutäiest jääb tunnike-kaks. Sind ootab hoitud ruum – kus kõik vajalik olemas, soovikorral võid kasutada oma joogamatti. Võibolla eelistad ka oma joogipudelit, kuigi ka mina serveerin sulle vee.

Ma õpetan Sulle mida ma tean hingamisest, liikumisest, meditatsioonist ja olemisest. Ja Sinust saab minu õpetaja – nii see joogas lihtsalt on. Õpetaja ja õpilane tegelikult alati samaaegselt. Iga sinu kogemine ja peegeldus avab mulle jälle uue teadmise.

Tund algab kell 18:30, aga Maja uksed on Sulle lahkelt lahti alates 18:00.

Tunni kestvus: 1,5h

Sinu koha tagab etteostetud pilet. Kui midagi tuleb vahele, siis palun müü pilet edasi. Maja poolt raha tagastamisele ei kuulu, kuna broneerime ainult 12 kohta ja iga osalus on oluline, et ilus olemine saaks toimuda.

Parkimine Üks Maja hoovis ja maja ees.

This event is fully booked.

Läbiviijad: Kristiina Kajandu

Broneerimine

Täishind: 15€
Broneeringutasu: 0.00€

Vabu kohti: 0/12

This event is fully booked.